пʼятниця, 10 березня 2023 р.

З Днем державного гімну України! 10 березня – День державного гімну України, одного з головних символів держави поряд із прапором і гербом. Саме цього дня у 1865 році в польському місті Перемишль на Шевченкових роковинах уперше прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського. 

Історія гімну бере початок у 1862 році, коли Павло Чубинський написав слова, а вже потім священник Михайло Вербицький – музику.

Нехай сьогодні, у День державного гімну, його слова лунають у кожному куточку Запоріжжя, у кожній запорізькій родині. Це вияв нашої підтримки та вдячності військовим на передовій. Вияв нашого патріотизму. Вияв нашої жаги до Перемоги.

Записуйте ваші відео з виконанням державного гімну та поширюйте його у соцмережах з тегом #ДеньГімну. Хай весь світ чує, як співають наші запорізькі сердця, які хочуть жити у вільній соборній Україні.

Щоб навчатись було легко!

 Година спілкування, на тему:  «Щоб навчатись було легко».  Мета зустрічей, психолога з учнями, була ознайомити їх із поняттями «візуаліст»,...